House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House Of Night

Добре дошли в Мрака!!!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Poll
Latest topics
» Пътуване през спомени, част 1 - Делиян Маринов
Кайл Шмид EmptyПет Фев 28, 2014 10:24 am by

» Номер на песен в айпода ви
Кайл Шмид EmptyЧет Май 03, 2012 8:21 am by

» Вампири
Кайл Шмид EmptyЧет Май 03, 2012 8:11 am by

» Автор-Книга
Кайл Шмид EmptyЧет Май 03, 2012 8:08 am by

» Да преброим до 1000
Кайл Шмид EmptyЧет Май 03, 2012 8:05 am by

» Преди да влезеш си намисли съществително!
Кайл Шмид EmptyЧет Май 03, 2012 8:03 am by

» Математика или Български език
Кайл Шмид EmptyЧет Май 03, 2012 7:58 am by

» Любими учители
Кайл Шмид EmptyЧет Май 03, 2012 7:56 am by

» Номер в класа
Кайл Шмид EmptyЧет Май 03, 2012 7:55 am by

Очаквайте
Преводи във форума
Кайл Шмид Halfway-to-the-grave
Кайл Шмид Intertwined
Ние подкрепяме:
Кайл Шмид Unicefu
Гласувай за нас в:
Кайл Шмид Bg_top_logo21 Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувай за тази страница в Българския ТОП
Последвай ни в:
Кайл Шмид Twitterpu

Share | 
 

 Кайл Шмид

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Fitzroy
Human
Human
Fitzroy

Female Брой мнения : 10
Points : 22
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010
Местожителство : in the shadows
Job/hobbies : writer

Кайл Шмид Vide
ПисанеЗаглавие: Кайл Шмид   Кайл Шмид EmptyСъб Май 29, 2010 11:01 am

Кайл Шмид 407158

Кайл Шмид е родом от Мисисауга, Онтарио, Канада. Роден е на 3. 08. 1984г. Пълното му име е Кайл Андреас Шмид. Висок е 5 фута и 10 инча, иначе казано 1.78м.
Преди да се захване с актьорството, Кайл е бил модел. Акстьорската му кариера обаче, също започва в ранните му детски години. Играе в Alley Cat's Strike (TV) през 2000, а също и в Sandy Bottom orchestra TV( 2000), Cheetah girls TV(2003), Sex and the Single Mom TV (2003), A History of violence (2005), Sisterhood of the Traveling Pants (2005), Zerophilia(2005), The Covenant (2006), Death Row a.k.a. Haunted prison TV (2006), Joyride 2: Dead Ahead (2008), Fear Island (2008), The Thaw (2009), Gravy Train (2009), Four to the floor (2009) и разбира се в сериала Blood ties (2007 - 2008), преведен у нас като "Кръвни връзки". Сериалът разказва за бившето ченге Виктория Нелъсн, което минава на частна практика, след като откриват рядко заболяване на очите й, наречено retinitis pigmentosa. Но вместо да си седи мирно и кратко, Вики се впуска в куп нощни приключения преследвайки същества, в които повечето хора дори не вярват. Помага й очарователният 480 годишен вампир Хенри Фицрой, в който се превъплащава именно Кайл. Естествено, за да е по-интересно, намесват бившия партньор и любовник на Вики - детектив Майкъл Селучи и така се получава много интригуващ любовно - фантастичен триъгълник. Сериалът е изключително забавен и развлекателен, а изпълнението на Кайл е наистина впечатляващо.
Кайл е номиниран за Young Artist Award в категория "Най-добро изпълнение в телевизионно предаване (драма) - поддържащ млад актьор" за изпълнението си на Санди Милър в "The Sandy Bottom Orchestra".
Любимият му филм е The Usual Suspects ( Обичайните заподозрени).
Актьор - кумир: "Джони Депл Той е секс символ, но все още е почитан на много места".
Мечтан партньор за екрана : Анджелина Джоли

Любим албум: саундтрака на Garden State
Любимо разточителство: "Обувките, защото можеш да изградиш целия си гардероб на тях"
Оптимална цел: Евентуално да продуцира и режисира

Какво казва за кариерата са на актоьор: "Правя това откакто съм на 12...бях модел и го мразех. Отказах се скоро след като започнах. Предлагаха ми да почна с актьорската игра, но аз казах че не искам. Само че майка ми е от онзи тип майки ..."пробвай веднъж и, ако не ти харесва, не си длъжен да го правиш". Получих първата роля за която отидох на прослушване...останалото е просто история."
За театъра: " Винаги съм се интересувал от театъра. Не съм участвал в много постановки, но винаги съм отворен към нови възможности. Със съжаление трябва да призная, че не мога да пея, но предполагам, че мога да танцувам малко. Ще видим какво ще ми донесе бъдещето. Театърът ще бъде включен в някой момент, знам че това е факт."
Би ли изграл вампир отново? "Има доста неща, които трябва да се вземат предвид, като например колко близък ще е образът до този на Хенри Фицрой. Трябва да се обмислят много възможности."
Как майка ви се справя със сцените , в които ви измъчват? "Майка ми и баща ми се справят доста добре с гледането на цялата тази работа. На майка ми не й харесва, но винаги стига да края на филма. Но на малкия ми брат му доставя огромно удоволствия да гледа как сритват задника на батко му."
Какви езици говорите? "Учих френски, но не го говоря много добре. А също така говоря и малко испански."
Кайл обича спорта и се занимава доста с него - европейски футбол, сноуборд, плуване, конна езда и планинско колоездене. Футболният отбор, в който играе - Ерин Милс, е класиран в най-високата дивизия в Онтарио през 2002.
Върнете се в началото Go down
 

Кайл Шмид

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House Of Night :: Света на вампирите :: Актьори/Актриси-
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии